Підтримка сайтів на Drupal, WordPress та Drupal Commerce

Для повноцінної роботи сайту інформація на ньому має постійно оновлюватись. Періодично необхідно проводити роботи з підтримки роботи сайту на хостингу, оновлення версії Drupal і модулів до останньої безпечної, підтримки роботи електронної пошти, перенесення сайту, зміни дизайну та ін.

Ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з підтримки, оновлення ядра та модулів Drupal, адмініструванню за необхідності відновлення та доопрацювання сайтів, а також перенесення сайтів та всі види складного перенесення сайтів та ін.

Вартість робіт залежить від їх трудомісткості і в кожному випадку може бути різною, час виконання робіт від кількох годин до постійної підтримки.

Можливі два варіанти роботи:

1. Одноразові роботи з оновлення, проведення технічного обслуговування, відновлення, перенесення чи будь-які інші роботи. Даний варіант зручний, якщо Вам не потрібно часто оновлювати сайт. Це дозволяє економити кошти, підтримуючи інформацію на сайті актуальною.

2. Постійна підтримка сайту. В цьому випадку на договірних умовах проводяться роботи з постійного оновлення інформації на Вашому сайті, доопрацювання сайту та всі необхідні роботи. При цьому проводиться щоденний контроль за працездатністю сайту. Вартість такого пакета послуг з підтримки сайту від 99 $ на місяць.

Роботи з підтримки сайту можуть проводитися як для Харкова, так і віддалено. Ми маємо великий досвід віддаленої підтримки сайтів та працюємо із замовниками по всьому світу (Нью-Йорк, Москва, Київ, Санкт-Петербург, Астана та ін.), це є звичайною практикою для нас. Можливі роботи з підтримки кількох сайтів або цілих хостингів, перенесення сайтів (складного перенесення закодованих сайтів), відновлення сайтів.

Ми спеціалізуємося на підтримці сайтів на системі керування Drupal 5, 6, 7, 8 та магазинів на Drupal Commerce, але також здійснюємо підтримку сайтів і на інших платформах - WordPress, OpenCart та ін.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції або у Вас виникли запитання, звертайтесь до нас: тел.+38 095 151-99-98, E-mail: info @vcom.com.ua, Skype: vsinyaev

Надіслати повідомлення: