Створення сайтів на Drupal

Інтернет став невід'ємною частиною як нашої роботи, так і нашого життя, і web-сайт перестав бути розкішшю - став необхідністю.

Ми пропонуємо створення сучасних Web-сайтів на найвищому технічному рівні із застосуванням системи управління Drupal, яка дає можливість створювати сайти на високому рівні сучасних брендів. Система управління Drupal відрізняється своєю надійністю, зручністю та великими можливостями як при створенні сайту, так і при подальшому використанні (оновленні та розвитку сайту).

За своїм обсягом і складністю це можуть бути різні сайти: сайти компаній, інтернет-магазини, соціальні мережі, персональні сторінки, дошки оголошень, форуми, інформаційні портали, сайти візитки, блоги, форуми і тд.

Для наших сайтів ми використовуємо найсучасніший дизайн. Сайти можуть бути створені як на основі індивідуального дизайну, так і на основі сучасного високотехнологічного шаблону.

Ми можемо запропонувати розробки сайтів на основі найсучаснішої системи управління контентом Drupal 8, яка дозволяє створювати сайти на найвищому технічному рівні, зручно адмініструвати, оновлювати сайти без допомоги програмістів, добудовувати, розвивати і модернізувати сайти. Для розробки інтернет-магазинів (детальніше про створення інтернет-магазинів) використовується платформа Drupal Commerce, яка дозволяє створювати повнофункціональні інтернет-магазини зручні як для покупця, так і для продавця.

Роботи проводяться в найкоротший термін за вкрай помірною ціною. Ми працюємо як віддалено з клієнтами з інших країн та міст, так і безпосередньо з клієнтами з Харкова (можливий виїзд спеціаліста).

Вартість сайту залежить від його складності. Вартість бюджетного сайту-візитки від 99 $, вартість сайту компанії на основі системи управління Drupal від 480 $, вартість інтернет-магазину від 650$. При цьому ми не обмежуємося на створення сайту, за необхідності ми надалі здійснюємо його підтримку та розвиток.

Оплата можлива як за готівковий, так і безготівковий розрахунок, а також через Webmoney та інші платіжні системи. Оплата поетапна або за фактом.

Ми працюємо як із клієнтами з Харкова, так і віддалено з будь-яких інших міст світу.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції або у Вас виникли запитання, звертайтесь до нас: тел.+38 095 151-99-98, E-mail: info @vcom.com.ua, Skype: vsinyaev

Надіслати повідомлення: