Створення інтернет магазинів

Інтернет торгівля все більше набирає обертів, і те, про що складно було і мріяти 2 роки тому – тепер реальність. Торгувати через інтернет стає простіше і дешевше, ніж у простому магазині. Обсяги торгівлі через інтернет-магазини зростають з кожним роком. Інтернет-магазини стають все зручнішими як для покупців, так і для продавців.

Ми пропонуємо створення сучасних повнофункціональних інтернет-магазинів на платформі Drupal Commerce. Дана платформа дозволяє розробляти магазини на рівні сучасних брендів.

Вартість розробки інтернет-магазину залежить від Ваших вимог та може бути різною. Стандартний набір інтернет-магазину включає: каталог товарів, можливість показу на одній сторінці товару різними кольорами, пошук товарів, кошик, зручне оформлення замовлення за 1 крок (можливо без реєстрації), відправлення повідомлень користувачам та адміністратору магазину, зручний облік товарів у магазині.

Можливі також будь-які доробки інтернет-магазину.
Якщо Ви робите інтернет-магазин вперше, зайдіть на наш розділ підготовка до створення інтернет-магазину.
З прикладами створених нами магазинів можна ознайомитись у розділі портфоліо.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції або у Вас виникли запитання, звертайтесь до нас: тел.+38 095 151-99-98 E-mail: info@ vcom.com.ua, Skype: vsinyaev