Про студію

Vcom - студія створення та підтримки сайтів.  Ми розпочали свою роботу в далекому 1997 році зі створення систем управління базами даних, а вже з 1999 року ми займаємося створенням та підтримкою сайтів. За ці роки був накопичений величезний досвід, який дозволяє створювати сучасні сайти на найвищому технічному та мистецькому рівні. В останні 8 років як платформа для створення сайтів ми використовуємо систему управління Drupal. Для створення інтернет-магазинів ми використовуємо Drupal Commerce.
 
Vcom - невелика студія, що не дає нам можливості працювати над великомасштабними, глобальними проектами, але дозволяє в найкоротші терміни виконати ту роботу - за яку ми беремося, приділяючи максимум уваги до вимог кожного клієнта.
 
На даний момент студія надає такі послуги:

  • Створення сайтів будь-якої складності під ключ;
  • Підтримка, оновлення сайтів;
  • Адміністрування сайтів, перенесення сайтів, "ремонт сайтів";
  • Адміністрування хостингів;
  • Створення сайтів на основі системи управління контентом Drupal, створення шаблонів сайнів, модулів для cms Drupal, оновлення сайтів на Drupal, створення мобільних версій сайтів на Drupal, оновлення версії Drupal c 6 на 7, 8, встановлення Drupal та інші роботи для Drupal ;
  • Встановлення додаткових модулів та php-скриптів на сайт. Установка модулів, тим та інші роботи з системами керування контентом Wordpress, Joomla, php-Nuke.  
  • Встановлення, налаштування, дизайн та модернізація форумів на основі форуму phpbb3, phpbb2, ipb;
  • Проведення комплексної рекламної компанії в Інтернет. Контекстна реклама у Google, Yandex;
  • Створення аудіо та відео реклами, робота зі звуком та відео: аудіо та відео ролики, запис голосових повідомлень, програм для радіо, озвучування програмного забезпечення, сайтів та презентацій.

 
Ми знаходимося у місті Харків, але нашими клієнтами є не лише харківські фірми, а й компанії з Москви, Києва, Німеччини, США.
 
Офіційно ми зареєстровані як ПФЛ Синяєв Владислав Борисович, працюємо на єдиному податку (третя група), без ндс.
 
Оплата можлива як за готівковий, так і безготівковий розрахунок, а також через системи платежів Web-money, Yandex - гроші, liqpay.com, через інші системи платежів.

Будемо раді допомогти Вам, телефонуйте    +38-095-151-99-98, пишіть info@vcom.com.ua.